Contactgegevens

U kunt zowel telefonisch als digitaal contact opnemen met de voetbalvereniging d.m.v. de onderstaande contactgegevens.

Kantine 050-5253455
Jos Hegeman 06-53440067
Herman Veenker 06-10387571
Rudy Klären 06-51054296
Harry Wilken 06-20796122

 

Bestuur
Wim Boerkamp 06-48107773
voorzitter@amicitiavmc.nl
Voorzitter
Huub de Vink 06-20561303
penningmeester@amicitiavmc.nl
Penningmeester
Alianne Bakker 06-51260410
secretaris@amicitiavmc.nl
Secretaris
Jake Kamminga 06-83800994
wedstrijdsecretaris@amicitiavmc.nl
TC
Simon Fruchnich 06-54356143
ledenadministratie@amicitiavmc.nl
Ledenadministratie
 Tom Koning 06-55117022
tomkoning15@hotmail.com
Informatievoorziening en communicatie
Westrijdsecretariaat
Hans van Woerkom wedstrijdsecretaris@amicitiavmc.nl Senioren
Jelle Tamminga 06-21840540
jelletamminga@live.nl
Jeugd
Vertrouwenspersoon
Nelleke Zuidema 06-28792331
vertrouwenspersoon@amicitiavmc.nl
Jeugdbestuur
Rico Sloover 06-44106523
sloovert@gmail.com
Voorzitter
Boris Baehre mail@bbaehre.com Penningmeester
Michel van Es michelvanes@mac.com Secretaris
Jelle Tamminga 06-21840540
jelletamminga@live.nl
Wedstrijdsecretaris
Angelique Beernink beernink_a@hotmail.com  Sponsorcommissie
Rico Sloover 06-44106523
sloovert@gmail.com
Sponsorcommissie
Marike Brenninkmeijer marikebren@gmail.com Jeugdcoördinator
TC Jeugd
Willem Vletter 06-3046187
wulst1@hotmail.com
JO9
Jan Wolbers 06-15295239
jan_wolbers@hotmail.com
JO10
Daniel Bies 06-50733578
danielbies@hotmail.com
JO11
Heart Schippers 06-46330333
heartschip@hotmail.com
JO12
Hidde van Wezel Hiddevwezel@gmail.com JO13-15
Jelle Tamminga 06-21840540
jelletamminga@live.nl
JO15-17
Meisjesvoetbal
Jonathan Schipper 06-14129689
jonathan_schipper@hotmail.com
MO11-MO15

 

Overig
Ronald Westers 06-21500323
inkoop@amicitiavmc.nl
Inkoop
Vacant Sponsorcommissie
Koen Blansjaar 06-22124644
fcgrun@hotmail.com
Therapeut/verzorger

 

Trainers
Joop van Dalfsen 06-37416441
joopvdalfsen@hotmail.com
Trainer Selectie zondag
Jonathan Schipper 06-14129689
jonathan_schipper@hotmail.com
Trainer Dames 1
Jelle Tamminga 06-21840540
jelletamminga@live.nl
Trainer Dames 2
Nanne Iedema 06-28818911
Nanne@home.nl
Trainer Zaterdag 1
Jacob Zwart 06-18602095 Trainer Zaterdag 1
Ronald Westers 06-21500323
rpwesters@hotmail.com
Trainer Keepers
Jelle Tamminga 06-21840540
jelletamminga@live.nl
JO 17-1
Hans van Woerkom  06-41921321
wedstrijdsecretaris@amicitiavmc.nl
JO 15-1
Hidde van Wezel Hiddevwezel@gmail.com JO 13-1
Daniël Bies 06-50733578
danielbies@hotmail.com
JO 11-1
Rick Liemburg 06-51582300
f.liemburg@mail.com
JO 11-2
Marcel Jans 06-29169473
mg21jk@hotmail.com
JO 11-2
Ype Copinga 06-28100960
ypecopinga@hotmail.com
JO 11-3
Rico Sloover 06-44106523
sloovert@gmail.com
JO 9-1
Jan Wolbers 06-15295239 jan_wolbers@hotmail.com JO 9-1
Michel van Es  06-51998004
michelvanes@mac.com
JO 9-2
Bart Koster 06-15068
bartkoster@hotmail.com
JO 9-3
Willem Vletter 06-3046187
wulst1@hotmail.com
JO 9-4
Heart Schippers 06-46330333
heartschip@hotmail.com
JO 9-5
Peter Hulshof hulshof@live.nl Trainer MO 13-1
Harold Bosboom haroldbosboom@planet.nl Trainer MO 13-2

 

Elftallen
Zondag 1
2e klasse
06-44277029
nicovdlaan@hotmail.com
Nico v.d Laan
06-53233089
timvandalfsen@hotmail.com
Tim van Dalfsen (C)
Zondag 2
res. 2e klasse
06-20561303
hbdvnk@gmail.com
Huub de Vink
06-47029551
meelvoorpeter@hotmail.com
Peter Scheek
Zondag 3
res. 3e klasse
06-48175020
rikvandebelt@hotmail.com
Rik van de Belt
06-48790119
bartschenkel@hotmail.com
Bart Schenkel
Zondag 4
res. 5e klasse
06-18323016
jessehansel@gmail.com
Jesse Hansel
Zondag 5
res. 6e klasse
06-27510330
caspervanmastrigt@gmail.com
Casper van Mastrigt
06-28948214
jessehavinga@gmail.com
Jesse Havinga
Dames 1
res 4e klasse I
06-11373842
leontienhagevoort@hotmail.com
Leontien Hagevoort
06-38533704
ramonakaya@hotmail.com
Ramona Kaya
Dames 2
res 5e klasse
06-40945462
johannakuiper3@yahoo.com
Johanna Kuiper
Zaterdag 1
Klasse 4
06-46635133
mathijspreenen@hotmail.com
Mathijs Preenen
Zaterdag 2
res. 3e klasse
Zaterdag 3
res. 3e klasse
06-23553758
nando_velis@hotmail.com
Nando Velis
06-55117022
tomkoning15@hotmail.com
Tom Koning
Zaterdag 4
res. 4e klasse
06-30929782
vincentlips@hotmail.com
Vincent Lips
Zaterdag 5
res.6e klasse
06-40968910 Victor Schoenmaker
06-29206670
angelo_roga@hotmail.com
Angelo Roga
Zaterdag 6
res. 6e klasse
06-83632338
renzohoven@hotmail.com
Renzo Hoven
45+ 06-28818911
Nanne@home.nl
Nanne Iedema
Puppies  06-12193899  jean_lucbeuker@hotmail.com Jean Luc Beuker
JO 9-1 06-21544467
Pieterknol@gmail.com
Pieter Knol
JO 9-2 06-44106523
sloovert@gmail.com
Rico Sloover
JO 9-3 06-51998004
michelvanes@marc.com
Michel van Es
JO 9-4 06-3046187
wulst1@hotmail.com
Willem Vletter
JO 9-5 06-26214823
arno@devries.net
Arno de Vries
JO 11-1 06-46330333
heartschip@hotmail.com
Heart Schippers
JO 11-2 06-51582300
f.liemburg@mail.com
Rick Liemburg
JO 13-1 06-22037442
rene.vrijma@gmail.com
René Vrijma
MO 13-1 06-10206023
michele__1992@hotmail.com
Michèle ter Voert
MD 13-2 06-10206023
michele__1992@hotmail.com
Michèle ter Voert
JO 15-1
JO 17-1 06-38340756
rinadijkstra@kpnmail
Rina Dijkstra
06-28429080
buwalda.s@planet.nl
Sytske Buwalda

 

(club) Scheidsrechters
H. Bloem 06-25426142
huub-ina@home.nl
Scheidsrechter
H. Siebold 06-34294766
h@siebold.me
Scheidsrechter
L. de Wit 06-41625633
laurens_dewit@hotmail.com
Scheidsrechter
H. v. Woerkom 06-41921321
hansenpe@freeler.nl
Scheidsrechter
N. v.d. Laan 06-44277029
nicovdlaan@hotmail.com
Scheidsrechter

 

Vrienden van Amicitia
M. Winkels 06-18190803
ammwinkels@gmail.com
Voorzitter
W. Bodewes 06-57252858
wim.bodewes@hetnet.nl
Penningmeester
W. Winkels 06-18190803
willemwinkels@hotmail.com
Secretaris
B. Noordman 06-49846382
bernardi.noordman@gmail.com
Lid
M. Rozeboom Lid
J. Ettema 06-51828536
jellieettema@yahoo.com
Lid
H. Bodewes 06-21248893
hjbodewes@gmail.com
Lid