Contactgegevens

U kunt zowel telefonisch als digitaal contact opnemen met de voetbalvereniging d.m.v. de onderstaande contactgegevens.

Kantine 050-5253455
Jos Hegeman 06-53440067
Herman Veenker 06-10387571
Bestuur
Wim Boerkamp 06-48107773
voorzitter@amicitiavmc.nl
Voorzitter
Huub de Vink 06-20561303
penningmeester@amicitiavmc.nl
Penningmeester
Alianne Bakker 06-51260410
secretaris@amicitiavmc.nl
Secretaris
Jake Kamminga 06-83800994
tc@amicitiavmc.nl
Technische Commissie
Simon Fruchnich 06-54356143
ledenadministratie@amicitiavmc.nl
Ledenadministratie
 Tom Koning 06-55117022
website@amicitiavmc.nl
Informatievoorziening en communicatie
 Rico Sloover 06-28792331 Afgevaardigde Jeugdbestuur
Westrijdsecretariaat    
Hans van Woerkom wedstrijdsecretaris@amicitiavmc.nl Senioren
Jelle Tamminga 06-21840540
wedstrijdsecretarisjeugd@amicitiavmc.nl
Jeugd
Vertrouwenspersoon
Nelleke Zuidema 06-28792331
vertrouwenspersoon@amicitiavmc.nl
 
Jeugdbestuur
Rico Sloover 06-44106523
voorzitterjeugd@amicitiavmc.nl
Voorzitter
Boris Baehre penningmeesterjeugd@amicitiavmc.nl Penningmeester
Michel van Es secretarisjeugd@amicitiavmc.nl Secretaris
Jelle Tamminga 06-21840540
wedstrijdsecretarisjeugd@amicitiavmc.nl
Wedstrijdsecretaris
Angelique Beernink   Sponsorcommissie
Rico Sloover 06-44106523 Sponsorcommissie
Marike Brenninkmeijer jeugdcoordinator@amicitiavmc.nl Jeugdcoördinator
 
TC Jeugd    
Willem Vletter   JO9
Jan Wolbers 06-15295239 JO10
Daniel Bies 06-50733578 JO11
Heart Schippers 06-46330333 JO12
Hidde van Wezel   JO13-15
Jelle Tamminga 06-21840540 JO15-17
    Meisjesvoetbal
Jonathan Schipper 06-14129689 MO11-MO15

 

Overig
Ronald Westers 06-21500323
inkoop@amicitiavmc.nl
Inkoop
Koen Blansjaar 06-22124644
verzorger@amicitiavmc.nl
Therapeut/verzorger
Vrienden van Amicitia    
Marcel Winkels 06-18190803
vriendenvanamicitia@amicitiavmc.nl
Voorzitter
(club) Scheidsrechters
     
H. Siebold 06-34294766 Scheidsrechter
L. de Wit 06-41625633 Scheidsrechter
N. v.d. Laan 06-44277029 Scheidsrechter