Jeugd

SJO bekrachtiging op eindfeest jeugd!

Op 15 juni 2019 wordt de samenwerking jeugdvoetbalafdelingen Coendersborg in de vorm van een SJO bestuurlijk bekrachtigd. Dit doen we tijdens het eindfeest van de jeugd.

Een SJO (Samenwerkende Jeugd Organisatie) is een samenwerkingsverband van de jeugdafdelingen van de voetbalverenigingen op Sportpark Coendersborg: onze club Amicitia VMC, Blauw Geel ’15 en CVV Oranje-Nassau. De samenwerking gaat officieel onder auspiciën van de KNVB m.i.v. het volgende seizoen van start.

De verenigingen willen een meer duurzame samenwerking rondom de jeugd om drie redenen:

· Borging, beter in staat zijn om bij vertrek van kader (vrijwilligers) dit op te vangen.

· Kwaliteit, beschikbare kennis en ervaring komt breder beschikbaar.

· Positie, versterken van de positie van jeugdvoetbal in de omliggende wijken.

Het gaat in totaal om ca. 300 jeugdleden, waarvan onze club er ca. 200 inbrengt. De SJO krijgt een aparte naam. Deze wordt tijdens het eindfeest bekend gemaakt. Er wordt ook gewerkt aan kleding waarin de samenwerking tot uitdrukking komt. deze zal in afstemming met lopende kledingcontracten gefaseerd worden ingevoerd.

We nodigen alle geïnteresseerden uit om dit heugelijke feit bij te komen wonen!!

Meer informatie? Rico Sloover (Amicitia VMC) sloovert@gmail.com Michel Schreuder (CVV Oranje Nassau) michel@matsch.nl Reinder van der Laan (Blauw Geel ’15) rfvanderlaan@hetnet.nl

Verder info valt te lezen in de bijlage:

To Top