Contact

V.V. Amicitia VMC

Sportpark Coendersborg
Kooiweg 1
9722 BZ Groningen
Telefoon: 050 525 34 55

    Contactgegevens

    Kantine/Beheer 050-5253455

    Jos Hegeman
    06-53440067

    Harry Wilken
    06-20796122

    Hoofdbestuur

    Voorzitter
    Peter Rutgers
    Tel: 06-54922610
    voorzitter@amicitiavmc.nl

    Penningmeester
    Henk Jeroen Bakker
    penningmeester@amicitiavmc.nl

    Secretaris
    Laurens de Wit
    Tel. 06-41625633
    secretaris@amicitiavmc.nl

    Technische commissie
    Jaap van der Weide

    tc@amicitiavmc.nl

    Ledenadministratie
    Sisca Sytema
    ledenadministratie@amicitiavmc.nl

    Algemeen bestuurslid
    Berry Knol
    berryknol@hotmail.com

    Algemeen bestuurslid
    Frits Wortelboer
    fritswortelboer@gmail.com 

    Wedstrijdsecretaris

    Senioren
    Hans van Woerkom
    Tel: 06-41921321
    wedstrijdsecretaris@amicitiavmc.nl

    Jeugd
    Rico Sloover
    Tel: 06-44106523
    sloovert@gmail.com

    _________________________________________________________________

    Vertrouwenspersoon
    Nelleke Zuidema
    Tel: 06-28792331
    vertrouwenspersoon@amicitiavmc.nl

    Contactpersoon Walking football/Old Stars
    Martin de Raad
    martin@deraadinteractie.nl

    Coördinator Materialen
    Vacature / Jaap van der Weide

    Sponsorcommissie
    Vacature

    Jeugdbestuur SJO Coendersborg (zie ook sjocoendersborg.nl)

    Voorzitter
    David de Boer              voorzitter@sjocoendersborg.nl

    Penningmeester
    Reinder van der Laan   penningmeester@sjocoendersborg.nl

    Secretaris
    Michel van Es               secretaris@sjocoendersborg.nl

    Hoofd jeugd opleidingen
    Rico Sloover                 hjo@sjocoendersborg.nl

     

    Postadres

    Ripperdalaan 1
    9321 AH PEIZE

    To Top