Bestuur

Privacy bij Amicitia VMC

 

Iedereen wordt er de afgelopen tijd mee lastig gevallen: de AVG en nieuwe privacy voorwaarden van allerlei organisaties. Binnen de club wordt er uiteraard al zorgvuldig met jullie gegevens omgesprongen, maar we zijn ons wel bewust van de nieuwe regelgeving waarin wij moeten vastleggen welke informatie we met welk doel opslaan bij onze club. Tevens moet daar omschreven worden wie deze informatie mag inzien om de privacy zo goed mogelijk te waarborgen.

Om te voldoen aan deze nieuwe regelgeving hebben we gebruik gemaakt van een hulpmiddel dat de KNVB ons aangeboden heeft. Met deze tool kunnen we op een gestructureerde manier omschrijven hoe wij informatie verwerken binnen onze club. Het eindresultaat is een AVG-verklaring  waarmee we kunnen aantonen dat we al de noodzakelijke maatregelen genomen hebben. Een belangrijk onderdeel is het opstellen van ons privacy beleid dat via de website gedeeld wordt.

Mocht je vragen of opmerkingen hebben over de privacy dan kun je contact opnemen met de ledenadministratie (ledenadministratie@amicitiavmc.nl). Mocht je vragen of klachten hebben over jouw informatie die getoond wordt op de website dan kun je contact opnemen met de afdeling communicatie (website@amicitiavmc.nl).

To Top