Contactgegevens

U kunt zowel telefonisch als digitaal contact opnemen met de voetbalvereniging d.m.v. de onderstaande contactgegevens.

Kantine 050-5253455
Jos Hegeman 06-53440067
Harry Wilken 06-20796122

 

Bestuur    
Wim Boerkamp 06-48107773

voorzitter@amicitiavmc.nl

Voorzitter
Huub de Vink 06-20561303

penningmeester@amicitiavmc.nl

Penningmeester
Simon Fruchnich (tijdelijk)  

secretaris@amicitiavmc.nl

Secretaris
Jake Kamminga 06-83800994

tc@amicitiavmc.nl

Technische commissie
Simon Fruchnich 06-54356143

ledenadministratie@amicitiavmc.nl

Ledenadministratie
Tom Koning 06-55117022

website@amicitiavmc.nl

Informatievoorziening
&
Communicatie
Rico Sloover 06-44106523 Afgevaardigde jeugbestuur

 

Wedstrijdsecretariaat    
Hans van Woerkom wedstrijdsecretaris@amicitiavmc.nl

06-21840540

Senioren
Rico Sloover voorzitterjeugd@amicitiavmc.nl Junioren

 

Vertrouwenspersoon  
Nelleke Zuidema 06-28792331

vertrouwenspersoon@amicitiavmc.nl

 

 

Jeugdbestuur    
Rico Sloover 06-44106523

voorzitterjeugd@amicitiavmc.nl

Voorzitter
  penningmeesterjeugd@amicitiavmc.nl Penningmeester
Michel van Es secretarisjeugd@amicitiavmc.nl Secretaris
Jelle Tamminga 06-21840540

wedstrijdsecretarisjeugd@amicitiavmc.nl

Wedstrijdsecretaris
Angelique Beernink   Sponsorcommissie
Marike Brenninkmeijer jeugdcoordinator@amicitiavmc.nl Jeugdcoördinator
   kledingfonds@amicitiavmc.nl Kledingfonds

 

Overig    
Ronald Westers 06-21500323

inkoop@amicitiavmc.nl

Inkoop
Koen Blansjaar

(Voor zondag spelers, enkel op vrijdag)

Ronald van Bruggen (Voor zaterdag spelers, enkel op woensdag)

06-22124644

06-52144752

verzorger@amicitiavmc.nl

Therapeut/verzorger
Marcel Winkels 06-81004915

vriendenvanamicitia@amicitiavmc.nl

Voorzitter ‘Vrienden van Amicitia’

 

Cluster scheidsrechters    
     
Simon Fruchnich 06-54356143

ledenadministratie@amicitiavmc.nl

Scheidsrechter
     

 

To Top